Dr. Christian Larsen – světová špička ve fyzioterapii zkouší RootyRUG

600 450 RootyRUG team

Pátek 23. září byl pro nás zlomový a pro naši práci nesmírně motivující. Krátce jsme se setkali s absolutní špičkou v moderní fyzioterapii Dr. Christianem Larsenem. Pro ty, kteří nevědí kdo Dr. Larsen je, pár slov o něm. Christian Larsen, je švýcarský lékař, vědec a spoluzakladatel Spiraldynamik – konceptu „anatomicky správného pohybu“ – trojrozměrného, zřetelného a systematického. Napsal několik knih, které vyšly i v českém jazyce.   Zdravé nohy pro vaše dítě“ je jedna z nich.

dr-christian-larsen-janka-tothovaPovídali jsme si o lidských nohách a vlivu nerovných povrchů na ně. Během krátké diskuse došlo na docela obsáhlé povídání o RootyRUG. Dr. Larsena RootyRUG velice zaujal, kladl  věcné otázky, diskuzi sám rozvíjel a na malou chvíli ho i vyzkoušel. Nakonec, pro lepší seznámení s RootyRUG, nás poprosil o jeho zaslání. Je to pro nás obrovská pocta.logo-spiraldynamik

Setkání s Dr. Larsenem se uskutečnilo při příležitosti jeho přednášky v České akademii věd v Praze, díky fyzioterapeutce, lektorce a organizátorce kurzů Spiraldynamik v České republice, paní Lence Kazmarové.

Přednášky jsme se zúčastnili i my. V dalším článku bychom vám rádi zprostředkovali naše postřehy z ní.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.