Příležitost pro fyzioterapeuty, kteří rádi zkouší nové věci

Pomozte nám vytvořit návod na cvičení na kořenovém koberci RootyRUG, který připravujeme ve spolupráci se Spiraldynamik v ČR. Získáte tak příležitost zviditelnit se a získat RootyRUG zadarmo.

Proč potřebujeme zrovna vás?

Hledáme partnery – zkušené fyzioterapeuty, kteří dovedou vytvořit cviky nebo soubory cviků zaměřené na následující oblasti:

• Noha – chodidlo: stabilita paty, mobilita přednoží
aktivní příčná klenba – natažená příčná klenba = síla pro odraz – uvolnění/pouštění pro došlap
• Hlezenní kloub: stabilita
• Osa dolní končetiny: stabilita a síla pro kolenní kloub / spirální sešroubování dolní končetiny – kyčelní kloub x přednoží
• Aktivní cvičení pro pánev: fáze stojná kročná

Jednotlivé cviky je třeba dobře nafotit a podrobně popsat. Popis by měl vhodně doplnit fotografie a vysvětlit, na co je zobrazený cvik konkrétně zaměřený. Fotografie s popisem budou použité v brožurce a zveřejněné online na webu RootyRUG.cz. Každý jeden cvik bude konzultován lektorkou kurzů Spiraldynamik pani Lenkou Kazmarovou.

Jak to bude probíhat?

Postup je jednoduchý

1. S pacientem/figurantem nafotíte ve své praxi cvik(y). Počet cviků a počet fotografií na jeden cvik necháme na vás. Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Cvik podrobně popíšete.
Požadujeme hezké, jasné a čitelné fotografie. Ideálně na čistém jednobarevném pozadí. Nemusí být profesionálně zpracované.
2. Foto + popis ve Wordu nám pošlete emailem.
3. V případě potřeby bude cvik nebo jeho provedení/znázornění konzultováno přímo s paní Kazmarovou. Obsah fotografie nebo popis se případně následně upraví.

Jako fyzioterapeuti si můžete RootyRUG bezplatně zapůjčit na dobu 2 týdnů nebo koupit za sponzorovanou cenu 1000 Kč.

Podívejte se na ukázku:

Co získáte?

• Každý, kdo svým cvikem přispěje do naší brožury, bude v textu uvedený jako spoluautor. Brožurka bude bezplatně šiřitelná a její autoři tak získají cennou publicitu a bezplatnou reklamu.
• Autoři cviků mají možnost konzultovat své cviky s odbornou autoritou Spiraldynamik.
• Pomocí hlasování fyzioterapeutů na stránkách RootyRUG.cz budou vybrání 2 autoři nejlepších cviků, kteří od nás dostanou RootyRUG Home zdarma.

V případě zájmu, zanechte svůj email. Ozvěme se vám zpátky.

Máte zájem o zvýhodněnou nabídku?

Všem fyzioterapeutům nabízíme RootyRUG za výrazně zvýhodněních podmínek.

Co to je Spiraldynamik?

Spiraldynamik® je koncept, který se zabývá držením a koordinací pohybového aparátu – jeho trojrozměrnou hybností. Spiraldynamik® čerpá z poznatků z anatomie, fyzikálních zákonů a vývoje lidského pohybového aparátu v průběhu evoluce, a využívá je k správnému vedení pohybu – trojrozměrnému, dynamickému a systematickému.